INTISARI RANCANGAN ASTRO WARNA 19 – 25 SEPT 2022
Monday 19 September 2022
INTISARI RANCANGAN ASTRO WARNA 19 – 25 SEPT 2022
Monday, Sep 19
00:00 Temasya Sukan Kelaut 0008
01:00 Chapalrela 0013
02:00 Di Balik Tawa 0012
02:30 Lawak Ke Der Tak Coverline 0013
03:00 Mencari Sepahtu Yang Hilang 0002
05:00 Bocey & Friends Live 0008
06:00 Chapalrela 0001
07:00 Temasya Sukan Kelaut 0001
08:00 Ini Malam Kita Punya (HD) 0004
08:55 TKKM Maxis Full 0001
09:00 Kisah Tok Kadi S2 0001
09:55 TKKM Celcom Full 0001
10:00 Selera Rasa Seksa 0009
10:30 Komediri (HD) 0001
11:00 Lawak Ke Dik? 0001
11:30 Skrin Komedia: Bimbi & Bonni Misi 007 0011
12:00 Layan Je! Jihan Show 0004
12:05 Layan Je! Ustaz Evo 0008
12:10 Layan Je! Arena Panggang 0006
12:15 Layan Je! MLM & MLS 0015
12:30 Gegar Lawak 0007
14:30 Jihan Show S2 0007
15:00 Super Spontan All Stars (HD) 0006
16:30 Meja Panggang 0001
17:00 Karoot Komedia X (HD) 0001
18:00 Sepahtu Reunion Live 2019 0001
19:00 Lawak Minggu Ini 0001
20:00 Maharaja Lawak Terbaekk! 0001
21:00 Berita Sangat Serius 0036
21:05 Sepahtu Reunion Live 2022 Part 2 0016
22:00 Mencari Sepahtu Yang Hilang 0003
23:55 TKKM Maxis Full 0001
Tuesday, Sep 20
00:00 Punchline DAC 0010
01:00 Jangan Pandang Belakang Congkak The Series 0011
02:00 Ngaroot 0009
02:30 Layan Je Maharaja Lawak 0001
03:30 Pecah Perut 0009
04:00 Tele Berkembar 2 0011
05:30 Di Balik Tawa 0009
06:00 Chapalrela 0002
07:00 Temasya Sukan Kelaut 0002
08:00 Ini Malam Kita Punya (HD) 0005
08:55 TKKM Maxis Full 0001
09:00 Kisah Tok Kadi S2 0002
09:55 TKKM Celcom Full 0001
10:00 Selera Rasa Seksa 0010
10:30 Komediri (HD) 0002
11:00 Lawak Ke Dik? 0002
11:30 Skrin Komedia: Bimbi & Bonni Misi 007 0012
12:00 Layan Je! Jihan Show 0005
12:05 Layan Je! Ustaz Evo 0009
12:10 Layan Je! Arena Panggang 0007
12:15 Layan Je! MLM & MLS 0016
12:30 Gegar Lawak 0008
14:30 Jihan Show S2 0008
15:00 Super Spontan All Stars (HD) 0007
16:30 Meja Panggang 0002
17:00 Karoot Komedia X (HD) 0002
18:00 Sepahtu Reunion Live 2019 0002
19:00 Lawak Minggu Ini 0002
20:00 Maharaja Lawak Terbaekk! 0002
21:00 Berita Sangat Serius 0037
21:05 Sikit Punya Gila
23:00 Warna Live: Arena Panggang 0007
23:55 TKKM Maxis Full 0001
Wednesday, Sep 21
00:00 Punchline DAC 0011
01:00 Jangan Pandang Belakang Congkak The Series 0012
02:00 Ngaroot 0010
02:30 Layan Je Maharaja Lawak 0002
03:30 Pecah Perut 0010
04:00 Tele Berkembar 2 0012
05:30 Di Balik Tawa 0010
06:00 Chapalrela 0003
07:00 Temasya Sukan Kelaut 0003
08:00 Ini Malam Kita Punya (HD) 0006
08:55 TKKM Maxis Full 0001
09:00 Kisah Tok Kadi S2 0003
09:55 TKKM Celcom Full 0001
10:00 Selera Rasa Seksa 0011
10:30 Komediri (HD) 0003
11:00 Lawak Ke Dik? 0003
11:30 Skrin Komedia: Bimbi & Bonni Misi 007 0013
12:00 Layan Je! Jihan Show 0006
12:05 Layan Je! Ustaz Evo 0010
12:10 Layan Je! Arena Panggang 0008
12:15 Layan Je! MLM & MLS 0017
12:30 Muzikal Lawak Superstar 3 0009
15:00 Super Spontan All Stars (HD) 0008
16:30 Meja Panggang 0003
17:00 Karoot Komedia X (HD) 0004
18:00 Sepahtu Reunion Live 2019 0003
19:00 Lawak Minggu Ini 0003
20:00 Maharaja Lawak Terbaekk! 0003
20:55 Kapsul Zon Lawak 0184
21:00 Berita Sangat Serius 0038
21:05 123 Glamour 0001
21:30 Otai Can Do It! 0001
22:00 Stand Up Comedy Otai 0001
22:30 Mamu, Masaklah Kau! 0001
23:00 Warna Live: Arena Panggang 0008
23:55 TKKM Celcom Full 0001
Thursday, Sep 22
00:00 Punchline DAC 0012
01:00 Jangan Pandang Belakang Congkak The Series 0013
02:00 Ngaroot 0011
02:30 Layan Je Maharaja Lawak 0003
03:30 Pecah Perut 0011
04:00 Tele Berkembar 2 0013
05:30 Di Balik Tawa 0011
06:00 Chapalrela 0004
07:00 Temasya Sukan Kelaut 0004
08:00 Ini Malam Kita Punya (HD) 0007
08:55 TKKM Maxis Full 0001
09:00 Kisah Tok Kadi S2 0004
09:55 TKKM TM Full 0001
10:00 Selera Rasa Seksa 0012
10:30 Komediri (HD) 0004
11:00 Lawak Ke Dik? 0004
11:30 Skrin Komedia: Bimbi & Bonni Misi 007 0014
12:00 Layan Je! Muzikal Lawak Superstar 3 0017
12:05 Apa Cer? Sepahtu Reunion Live 2022 Part 2 0017
12:10 Layan Je! Arena Panggang 0009
12:15 Layan Je! MLM & MLS 0018
12:30 Gema Lawak Superstar 0001
14:30 Jihan Show S2 0009
15:00 Super Spontan All Stars (HD) 0009
16:30 Meja Panggang 0004
17:00 Karoot Komedia X (HD) 0006
18:00 Sepahtu Reunion Live 2019 0004
18:55 Countdown Sepahtu Reunion Live 2022 Part 2 0031
19:00 Lawak Minggu Ini 0004
19:55 Countdown Sepahtu Reunion Live 2022 Part 2 0032
20:00 Maharaja Lawak Terbaekk! 0004
20:55 Kapsul Zon Lawak 0185
21:00 Berita Sangat Serius 0039
21:03 (L) Sepahtu Reunion Live 2022 Part 2 0017
22:05 Stand Up Comedy Otai 0002
22:30 Mamu, Masaklah Kau! 0002
23:00 Warna Live: Arena Panggang 0009
Friday, Sep 23
00:00 Punchline DAC 0013
01:00 Jangan Pandang Belakang Congkak The Series 0014
02:00 Ngaroot 0012
02:30 Layan Je Maharaja Lawak 0004
03:30 Pecah Perut 0012
04:00 Tele Berkembar 2 0014
05:30 Di Balik Tawa 0012
06:00 Chapalrela 0005
07:00 Temasya Sukan Kelaut 0005
08:00 Ini Malam Kita Punya (HD) 0008
08:55 TKKM Maxis Full 0001
09:00 Kisah Tok Kadi S2 0005
09:55 TKKM TM Full 0001
10:00 Selera Rasa Seksa 0013
10:30 Komediri (HD) 0005
11:00 Lawak Ke Dik? 0005
11:30 Skrin Komedia: Bimbi & Bonni Misi 007 0015
12:00 Layan Je! Muzikal Lawak Superstar 3 0018
12:05 Chia Chia Chia Sepahtu Reunion Live 2022 Part 2 0017
12:10 Layan Je! Arena Panggang 0010
12:15 Layan Je! MLM & MLS 0019
12:30 The Masked Singer Malaysia 0008
14:55 Maharaja Lawak Mega 2021 0010
17:45 Countdown Muzikal Lawak Superstar 3 0028
17:50 Hantu Kak Limah Balik Rumah
18:50 Countdown Muzikal Lawak Superstar 3 0029
18:55 Hantu Kak Limah Balik Rumah
19:55 Countdown Muzikal Lawak Superstar 3 0030
20:00 Sepahtu Reunion Live 2022 Part 2 0017
20:55 Kapsul Zon Lawak 0186
21:00 Berita Sangat Serius 0040
21:03 (L) Muzikal Lawak Superstar 3 0010
23:33 Sepahtu Reunion 0001
Saturday, Sep 24
00:00 Maharaja Lawak Terbaekk! 0005
01:00 Jangan Pandang Belakang Congkak The Series 0015
02:00 Ngaroot 0013
02:30 Layan Je Maharaja Lawak 0005
03:30 Pecah Perut 0013
04:00 Tele Berkembar 2 0015
05:30 Di Balik Tawa 0013
06:00 Tele Berkembar 0016
07:30 Lawak Solo 0001
08:55 TKKM Maxis Full 0001
09:00 Raja Lawak Junior 0001
10:25 TKKM TM Full 0001
10:30 Gegar Lawak 0005
11:55 TKKM UMobile Full 0001
12:00 3 Dara Pingitan 0001
12:30 3 Dara Pingitan 0002
13:00 3 Dara Pingitan 0003
13:30 Layan Je Maharaja Lawak 0008
14:30 Ngaroot 0005
15:00 Shiro, Bermula Sebuah Cerita (HD)
17:00 Punchline DAC 0008
18:00 Rumah Memori 0005
19:00 Warna Live: Arena Panggang 0006
20:00 Bocey & Friends (HD) 0001
20:30 Sepahtu Reunion 0001
21:00 Muzikal Lawak Superstar 3 0009
23:00 Sketso S2 0006
23:30 Ngaroot 0001
23:55 TKKM TM Full 0001
Sunday, Sep 25
00:00 Temasya Sukan Kelaut 0001
01:00 Maharaja Lawak Terbaekk! 0001
02:00 Di Balik Tawa 0012
02:30 Lawak Ke Der Tak Coverline 0001
03:00 Mencari Sepahtu Yang Hilang 0003
05:00 Bocey & Friends Live 0001
06:00 Tele Berkembar 0017
07:30 Lawak Solo 0002
08:55 TKKM Maxis Full 0001
09:00 Raja Lawak Junior 0002
10:25 TKKM UMobile Full 0001
10:30 Gegar Lawak 0006
11:55 TKKM UMobile Full 0001
12:00 3 Dara Pingitan 0004
12:30 3 Dara Pingitan 0005
13:00 3 Dara Pingitan 0006
13:30 Layan Je Maharaja Lawak 0009
14:30 Ngaroot 0006
15:00 Kain, Jarum & Gunting (HD)
17:00 Punchline DAC 0009
18:00 Rumah Memori 0006
19:00 Warna Live: Arena Panggang 0007
20:00 Bocey & Friends (HD) 0002
20:30 Sepahtu Reunion 0002
21:00 Maharaja Lawak Mega 2017 0006
23:00 Life At Thinker 0010
23:30 Ngaroot 0002
23:55 TKKM UMobile Full 0001