INTISARI RANCANGAN ASTRO PRIMA 8 – 14 OGOS 2022
Friday 5 August 2022
INTISARI RANCANGAN ASTRO PRIMA 8 – 14 OGOS 2022
Monday, Aug 08
00:00 Jatuh Cinta Buta
02:00 56 titles by Madness Film 0015
04:00 Mikrofon Impian 0002
05:00 Selafaz Cinta 0036
06:00 Isteri VS. Tunang 0016
07:00 Pa & Ma S1 0005
07:30 Majlis 0005
08:00 Redah Kasi Pecah 0011
09:00 Anne 0055
11:00 Cinta Hilang Kata 0015
12:00 Liga Dangdut 2020 0022
15:00 Sweet Dreams 0016
16:00 Siapa Takut Jatuh Cinta 0013
17:00 Pada Zaman Dahulu S4. 0016
17:10 Pada Zaman Dahulu S4. 0017
17:20 Pada Zaman Dahulu S4. 0018
17:30 Upin & Ipin S7. 0040
17:40 Upin & Ipin S7. 0041
17:50 Upin & Ipin S7. 0042
18:00 Cinta Hilang Kata 0016
19:00 Jejak 3 Xtra 0007
19:03 Anne 0056
20:00 Kuali Anak Felda (HD) 0006
20:30 Interpretasi Rabak 1 0012
21:00 Jejak 3: #KitaJejakKitaBantu 0007
21:30 Bidasari
Tuesday, Aug 09
00:00 Cerita Dari Mastika 0006
00:30 Change Makers 0007
01:00 PERKESO 'Luar Biasa' 0001
01:30 Impiana S2 0010
02:00 56 titles by Madness Film 0016
04:00 Mikrofon Impian 0003
05:00 Selafaz Cinta 0037
06:00 Siapa Jaga Mak? 0001
07:00 Pa & Ma S1 0006
07:30 Majlis 0006
08:00 Redah Kasi Pecah 0012
09:00 Anne 0056
11:00 Cinta Hilang Kata 0016
12:00 Liga Dangdut 2020 0023
15:00 Sweet Dreams 0017
16:00 Siapa Takut Jatuh Cinta 0014
17:00 Pada Zaman Dahulu S4. 0019
17:10 Pada Zaman Dahulu S4. 0020
17:20 Pada Zaman Dahulu S4. 0021
17:30 Upin & Ipin .S8 0001
17:40 Upin & Ipin .S8 0002
17:50 Upin & Ipin .S8 0003
18:00 Cinta Hilang Kata 0017
19:00 Anne 0057
20:00 Kuali Anak Felda (HD) 0007
20:30 Interpretasi Rabak 1 0013
21:00 Selempang Kuning
23:00 Hit List 0013
23:30 Deko Bersama Eric S2 0003
Wednesday, Aug 10
00:00 Cerita Dari Mastika 0007
00:30 Change Makers 0008
01:00 PERKESO 'Luar Biasa' 0002
01:30 Impiana S2 0011
02:00 56 titles by Madness Film 0017
04:00 Mikrofon Impian 0004
05:00 Selafaz Cinta 0038
06:00 Siapa Jaga Mak? 0002
07:00 Pa & Ma S1 0007
07:30 Majlis 0007
08:00 Redah Kasi Pecah 0013
09:00 Anne 0057
11:00 Cinta Hilang Kata 0017
12:00 Liga Dangdut 2020 0024
15:00 Sweet Dreams 0018
16:00 Siapa Takut Jatuh Cinta 0015
17:00 Pada Zaman Dahulu S4. 0022
17:10 Pada Zaman Dahulu S4. 0023
17:20 Pada Zaman Dahulu S4. 0024
17:30 Upin & Ipin .S8 0004
17:40 Upin & Ipin .S8 0005
17:50 Upin & Ipin .S8 0006
18:00 Cinta Hilang Kata 0018
19:00 Anne 0058
20:00 Kuali Anak Felda (HD) 0008
20:30 Interpretasi Rabak 1 0014
21:00 Suara Viral 2.0 0014
22:00 Dari Setinggan Ke Grand Slam
23:00 Tayangan Perdana Cinta Hilang Kata
23:30 The Making of Kalut Nak Kahwin
Thursday, Aug 11
00:00 Cerita Dari Mastika 0008
00:30 Change Makers 0009
01:00 PERKESO 'Luar Biasa' 0003
01:30 Impiana S2 0012
02:00 Mingguan Wanita S3 0058
03:00 Expose Mistik: Kisah Seram 0012
03:30 Rasa Halal Antarabangsa 0003
04:00 Mikrofon Impian 0005
05:00 Selafaz Cinta 0039
06:00 Siapa Jaga Mak? 0003
07:00 Pa & Ma S1 0008
07:30 Majlis 0008
08:00 Redah Kasi Pecah 0014
09:00 Anne 0058
11:00 Cinta Hilang Kata 0018
12:00 Liga Dangdut 2020 0025
15:00 Sweet Dreams 0019
16:00 Siapa Takut Jatuh Cinta 0016
17:00 Pada Zaman Dahulu S4. 0025
17:10 Pada Zaman Dahulu S4. 0026
17:20 Pada Zaman Dahulu S4. 0027
17:30 Upin & Ipin .S8 0007
17:40 Upin & Ipin .S8 0008
17:50 Upin & Ipin .S8 0009
18:00 Cinta Hilang Kata 0019
19:00 Anne 0059
20:00 Kuali Anak Felda (HD) 0009
20:30 Interpretasi Rabak 1 0015
21:00 K-Shop
23:00 ThinkerRayap 0004
23:30 Travel Lawak 0003
Friday, Aug 12
00:00 Cerita Dari Mastika 0009
00:30 Change Makers 0010
01:00 PERKESO 'Luar Biasa' 0004
01:30 Impiana S2 0013
02:00 Mingguan Wanita S3 0059
03:00 Expose Mistik: Kisah Seram 0013
03:30 Rasa Halal Antarabangsa 0004
04:00 Mikrofon Impian 0006
05:00 Selafaz Cinta 0040
06:00 Siapa Jaga Mak? 0004
07:00 Pa & Ma S1 0009
07:30 Majlis 0009
08:00 Redah Kasi Pecah 0015
09:00 Pesta Muda Mudi 0007
11:00 Cinta Hilang Kata 0019
12:00 Liga Dangdut 2020 0026
15:00 Sweet Dreams 0020
16:00 Siapa Takut Jatuh Cinta 0017
17:00 Pada Zaman Dahulu S4. 0028
17:10 Pada Zaman Dahulu S4. 0029
17:20 Pada Zaman Dahulu S4. 0030
17:30 Upin & Ipin .S8 0010
17:40 Upin & Ipin .S8 0011
17:50 Upin & Ipin .S8 0012
18:00 Cinta Hilang Kata 0020
19:00 Juara Joran 0006
20:00 Kuali Anak Felda (HD) 0010
20:30 Interpretasi Rabak 1 0016
21:00 Karya 12 Vol 2: Luar Biasa
23:00 Pesona Pengantin S3 0005
23:30 Seram Selebriti 0008
Saturday, Aug 13
00:00 Cerita Dari Mastika 0010
00:30 Change Makers 0011
01:00 PERKESO 'Luar Biasa' 0005
01:30 Impiana S3 0001
02:00 Mingguan Wanita S3 0060
03:00 Expose Mistik: Kisah Seram 0014
03:30 Rasa Halal Antarabangsa 0005
04:00 Mikrofon Impian 0007
05:00 Selafaz Cinta 0041
06:00 Siapa Jaga Mak? 0005
07:00 Pa & Ma S1 0010
07:30 Majlis 0010
08:00 Mana Bro? 0003
08:30 Sunnah Home 0013
09:00 Pada Zaman Dahulu S4. 0001
09:10 Pada Zaman Dahulu S4. 0002
09:20 Pada Zaman Dahulu S4. 0003
09:30 Pada Zaman Dahulu S4. 0004
09:40 Pada Zaman Dahulu S4. 0005
09:50 Pada Zaman Dahulu S4. 0006
11:00 Keluarga Iskandar 2 0009
11:30 Keluarga Iskandar 2 0010
12:00 Angkara Cinta 0020
13:00 Angkara Cinta 0021
15:00 Bidasari
17:00 Upin & Ipin S7. 0040
17:10 Upin & Ipin S7. 0041
17:20 Upin & Ipin S7. 0042
17:30 Upin & Ipin .S8 0001
17:40 Upin & Ipin .S8 0002
17:50 Upin & Ipin .S8 0003
18:00 JOZAN 0004
19:00 Mechamato The Animated Series 0009
19:30 Siapa Di Rumah 0007
20:00 Kuali Anak Felda (HD) 0011
20:30 Interpretasi Rabak 1 0017
21:00 Jejak 3: #KitaJejakKitaBantu 0007
21:30 Suara Viral 2.0 0014
22:30 Konsert Kilauan Emas Otai (HD) 0007
Sunday, Aug 14
00:30 K-Shop
02:30 56 titles by Madness Film 0016
04:00 Mikrofon Impian 0008
05:00 Selafaz Cinta 0042
06:00 Siapa Jaga Mak? 0006
07:00 Pa & Ma S1 0011
07:30 Majlis 0011
08:00 Mana Bro? 0004
08:30 Sunnah Home S2 S2 0001
09:00 Pada Zaman Dahulu S4. 0007
09:10 Pada Zaman Dahulu S4. 0008
09:20 Pada Zaman Dahulu S4. 0009
09:30 Pada Zaman Dahulu S4. 0010
09:40 Pada Zaman Dahulu S4. 0011
09:50 Pada Zaman Dahulu S4. 0012
11:00 Akak Akak Sangat (HD) 0018
11:30 Jaguh Kampung 3 0013
12:00 Angkara Cinta 0022
13:00 Angkara Cinta 0023
14:00 Is Love Enough? Sir
17:00 Upin & Ipin Season 15 0007
17:10 Upin & Ipin Season 15 0008
17:20 Upin & Ipin Season 15 0009
17:30 Upin & Ipin .S8 0004
17:40 Upin & Ipin .S8 0005
17:50 Upin & Ipin .S8 0006
18:00 HD GoShop Pure N Fresh Cyclone Vacuum Cleaner (SEG) rev3
19:00 Mechamato The Animated Series 0010
19:30 The Making of Kalut Nak Kahwin
20:00 Kuali Anak Felda (HD) 0012
20:30 Interpretasi Rabak 1 0018
21:00 Siri Bercakap Dengan Jin 0004
23:00 Jejak Jepun 0006